• Pociąg do Cooltury

Wiktoria Walenciak

Kasia Ziarczyk

OFERTA ANIMACJI PODCZAS IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
Fundacja Centrum Aktywności Twórczej ma zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z Oferty Animacji i Zabaw dla Dzieci podczas Imprez Komunijnych, Chrzcin i innych imprez okolicznościowych.

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej ma zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z Oferty Animacji i Zabaw dla Dzieci podczas Imprez Okolicznościowych.

Fundacja CAT już od ośmiu lat zajmuje się aktywizacją lokalnej społeczności subregionu Leszczyńskiego, organizacją zajęć kulturalno oświatowych dla dzieci i młodzieży oraz różnorakimi formami animacji najmłodszych.

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz techniczne, współpracujemy również z doświadczonymi animatorami czasu wolnego oraz opiekunami i koordynatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi animacyjne na bardzo wysokim poziomie.

Mamy duże doświadczenie w zakresie organizacji animacji czasu wolnego, opieki nad dziećmi oraz prowadzenia warsztatów i zajęć dla dzieci i młodzieży tak w zakresie edukacyjnym, jak i rekreacyjnym. Rokrocznie prowadzimy półkolonie dla dzieci w kategoriach wiekowych 6-10 lat oraz 8-12 lat w okresie zimowym i letnim. Podczas tych zajęć prezentujemy najmłodszym różnorodność kulturową, oferujemy warsztaty plastyczne, taneczne, muzyczne oraz ruchowe i kulinarne.

Współpracujemy z wieloma wolontariuszami zagranicznymi, dzięki czemu możemy również zaoferować świetne warunki do nauki języków obcych, co jest niezwykle istotnym elementem w młodym wieku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą animacji dla dzieci podczas IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH!

Proponowane formy aktywności:
1. Malowanie twarzy - nasza doświadczona artystka/animatorka namaluje dzieciom na twarzach, o czym tylko zamarzą. Przy stanowisku charakteryzatorskim na twarzach dzieci powstaną rozmaite wzory, takie jak spiderman, tygrys, motyl czy pirat. Posługujemy się jedynie atestowanymi farbami do facepaintingu, niealergizującymi I całkowicie bezpiecznymi dla dzieci. Farby można łatwo zmyć za pomocą wody z mydłem lub chusteczek nawilżonych.

2. Tematyczne warsztaty plastyczne - Inspiracja oraz zapoznanie się z  różnorakimi technikami plastycznymi, rezultatem warsztatów będzie własnoręcznie I samodzielnie wykonana przez dziecko praca. Dzieci pracują w miłej atmosferze, pośród rówieśników, pod okiem opiekuna.

3. KLANZA - zabawy z chustą animacyjną, KLANZA przypomina kolorowy spadochron. Powstała poprzez zszycie kilku trójkątnych kawałków mocnego materiału w różnych kolorach. Ma kształt koła, na środku może być mały otwór. Jest prostą, a zarazem intrygującą pomocą dydaktyczną, proponowaną przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów